Lista aktualności Lista aktualności

Koronawirus

W związku z decyzjami organów państwa i zaleceniami służb sanitarnych odnośnie epidemii koronawirusa (SARS-CoV-2) informuję, że wszelkie imprezy masowe, konferencje naukowe, zajęcia edukacyjne, narady i tym podobne wydarzenia z udziałem osób z zewnątrz organizowane przez jednostki organizacyjne Lasów Państwowych zostają odwołane. Jednocześnie informujemy, że podjęliśmy działania, które zapewnią funkcjonowanie Nadleśnictwa Niedźwiady w niezbędnym zakresie i nieprzerwaną realizację powierzonych nam zadań.

Pracownicy Nadleśnictwa Niedźwiady, których charakter pracy umożliwia pracę zdalną będą świadczyć pracę na rzecz nadleśnictwa z miejsca swojego zamieszkania. Pracownicy, którzy w najbliższym czasie nie będą w pracy w związku z koniecznością opieki nad dziećmi będą w nadleśnictwie zastępowani przez innych pracowników.

Zrobimy wszystko, aby powyższe zmiany miały jak najmniejszy wpływ na sprawne wykonywanie naszych obowiązków. Może to oznaczać jednak, że załatwienie Państwa sprawy może trwać odrobinę dłużej, niż zazwyczaj.

Została podjęta decyzja o zamknięcu Centrum Edukacyjnego w Przechlewku. W celach rekreacyjnych można korzystać z terenów leśnych, jednak prosimy unikać miejsc, na których tworzą się skupiska ludzi.


Nadleśniczy Nadleśnictwa Niedźwiady w Przechlewie
Ireneusz Jażdżewski